Citytrip: Het London van Foster
zaterdag 27 februari 2010

Bezoek aan projecten en de kantoren van Foster+Partners.
Deze uitzonderlijke dag werd georganiseerd in het kader van de StudentenStaalPrijs 2009. Aan de laureaten en genomineerden van deze wedstrijd wordt een citytrip aangeboden. Het bezoek stond echter ook open voor andere professionele geïntereseerden. Het werd dus een goede mix van jeugdig enthousiasme en ervaring.
Sam van Welden, een jonge Belgische architect, werkt reeds enkele jaren voor het bureau Foster+Partners en was bereid ons de hele dag te begeleiden samen met drie van zijn Belgische collega's. Samen voorzagen zij ons van deskundige uitleg. In de namiddag brachten we een bezoek aan de kantoren van Foster+Partners.
Georganiseerd in samenwerking met Foster+Partners
Programma
| 06:30 !! | Afspraak en inchecken |
| 07:30 !! | Vertrek vanuit Brussel-Zuid met de Eurostar |
| 08:56 | Aankomst te London (plaatselijke tijd) |
| 10:00 | Busrit richting The Great Court at the British Museum |
| 11:00 | Busrit richting The Gherkin en Lloyds Building (Richard Rogers)
|
| The Walbrook kantoorgebouw (indien tijd beschikbaar) | |
| 12:15 | Busrit richting Mercure Hotel - Lunch |
| 13:45 | Wandeling over de Millenium Bridge met deskundige uitleg over deze stalen suspension bridge met tune mass dampers, over Tate Modern, over het 'More London Masterplan'. |
Bezoek aan London City Hall |
|
| 15:45 | Busrit richting Battersea: |
| 17:00 | Afscheidsdrink in The Brunel |
| 18:30 | Terugkeer naar St. Pancras Eurostar International |
| 19:34 | (Plaatselijke tijd) Vertrek naar Brussel |
| 22:52 | Aankomst in Brussel-Zuid (Belgische tijd) |


















